• Мова  
PRO
Головна сторінка | Рiшення | Мобільна торгівля

Мобільна торгівля

Спеціально для тих, хто не сидить на місці, а йде назустріч покупцеві, ми створили серію обладнання, яке допоможе вам легко порахувати і перевірити гроші, де б ви не знаходилися. Це лічильники банкнот і детектори, які можуть працювати від елементів живлення R6 або з адаптером для прикурювача автомобіля. Тепер, за будь-яких умов є можливість перевірити і перерахувати готівку і не бути прив'язаним до певного місця.

Портативні лічильники

PRO 15 – найкомпактніший і найдоступніший за ціною лічильник банкнот, який допоможе відмовитися від ручної обробки грошей. Він ідеальний для мобільних офісів продажу, на ринку, для пересувної і вуличної торгівлі. Приймальна кишеня для банкнот виконує функцію кришки, легко складаючись для транспортування. Для того, щоб перерахувати велику суму грошей, потрібно просто натискувати кнопку ADD (додати) – результат перерахунку додається до попередньої партії.

Перевагою є дуже просте управління. Зручний захисний чохол допомагає кріпити лічильник на ремені. Для живлення використовуються 4 батареї типу АА, яких вистачить, щоб перерахувати до 120000 банкнот.

Лічильник банкнот PRO 35 при своїй мобільності поєднує функції лічильника і детектора. Завдяки PRO 35 більше не доведеться витрачати час на перерахунок вручну, крім того, ви зможете перевірити гроші на достовірність. При перевірці купюри в ультрафіолетовому світлі пролунає звуковий сигнал, що оповіщає про виявлення підозрілої банкноти (визначається рівень випромінювання в уф-світлі). На верхній панелі PRO 35 розташований магнітний датчик, за допомогою якого можна легко перевірити наявність магнітних міток.

Портативні детектори

Для швидкої і надійної перевірки банкнот на достовірність ми створили декілька серій автоматичних детекторів валют. Вони можуть працювати як від мережі, так і від автомобільного прікурювача (адаптер в комплекті). Деякі моделі можуть також оснащуватися акумулятором.

PRO 250 – це серія моновалютних детекторів. Ви можете вибрати собі модель, яка перевірятиме російські рублі, долари США або євро. У Росії ці детектори прошли тестування в ЕКЦ МВД і отримали позитивні рекомендації до використання. Ними традиційно оснащуються пункти обміну валют. Важливою перевагою такого типу детекторів є те, що ви можете їх використовувати за відсутності досвіду і знань для перевірки банкнот на достовірність – детектор сам проведе комплексну оцінку захисних параметрів.

Якщо ви в своїй роботі маєте справу відразу з декількома видами валют, то зверніть увагу на модель мультивалютного детектора PRO 310 А MULTI 5, який може перевіряти відразу 4 види валют: російські рублі, долари США, євро, і українські гривні.
Ця модель була також протестована фахівцями експертно-криміналістичного центру МВС Росії і отримала немало утішних відгуків від касирів відділень банків, які гідно оцінили якість детекції PRO 310 А MULTI 5.
PRO CL 200 — ще доступніше!
Нова серія компактних автоматичних детекторів PRO CL 200 зовсім недавно з'явилася у нас в каталозі, але вже завоювала любов у наших клієнтів. Її відрізняє висока швидкість перевірки, компактні розміри, можливість роботи від прикурювача і головне – нам вдалося зробити його ціну максимально доступною. Є моделі для перевірки російських рублів і для євро.