• Мова  
PRO

Наша місія

Всі ми проводимо більшу частину часу на роботі. Ми віримо, що кожна людина народилася для того, щоб бути щасливою та вільною, тому ми знаходимо найбільш трудомісткі процеси та намагаємося зробити їх легшими. Ми створюємо наше обладнання з однією метою – зробити повсякденну роботу в офісі більш комфортною.

Упроваджуючи інновації та створюючи нову якість життя

Ми хочемо, щоб нашу техніку могли собі дозволити якомога більше компаній. Саме тому в основу всіх наших розробок покладено принцип оптимального, розумного використання ресурсів. Це дозволяє нам робити обладнання ефективнішим, доступним і зручним. Це ж змушує нас створювати максимально эфективне виробництво, яке допоможе нам виробити доступне за ціною обладнання.

Наша політика дуже проста — ми вважаємо, що на першому місці — покупець. Ми прагнемо зробити все можливе, щоб кожному, хто працює для задоволення нашого кліента, було зручно та добре. Ми вважаємо, що коли ми сфокусовані на цьому — кожний з нас - від розробників до сервісних інженерів, ми розвиваємось та змінюємо своє життя на краще. Створюючи нову якість життя для наших клієнтів ми створюємо нову якість життя і для себе. Це коло надає нашій компанії можливість зростати разом з клієнтами, співробітниками та партнерами.

Принцип Ідуебі

Ми прагнемо, щоб кожна наша модель допомогала вам зробити свою роботу зручішою. В основу всіх наших розробок закладено принцип Ідуебі, що закликає нас знаходити не просто інноваційне рішення для бізнесу, але й роботи їх доступними для більшості компаній.

Наше виробництво знаходиться в різних країнах – Японії, Кореї, Тайвані, Китаю тощо. Скрізь упроваджені єдині норми та вимоги до персоналу, матеріалів та випускної продукції. Ми гарантуємо швидке та чітке рішення будь якої проблеми, що виникла з обладнанням (у будь-якому куточку світу та за всіма продуктами), що підтверждується положеннями сервісної політики нашої компанії. Контроль і випробування - це основа політики нашого виробництва.

В разі виникнення будь-яких проблем ми не закриваємо на це очі — робітник на виробничій лінії негайно повідомляє про непередбачені складнощі супервайзеру. З цього моменту ми вже не просто знаємо про проблему, а разом шукаємо шляхи рішення. Саме це є гарантією "постійної" якості продукції та сервісу.

Застосування інновацій та відносини з клієнтами

Основу компанії PRO Intellect Technology складають постійні інновації. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам саме останні технології, працюємо над постійним покращенням існуючих моделей, які стали звичними для всіх. Наприклад, ми вважаємо, що наша з вами заслуга полягає в тому, що лічильники банкнот та детектори валют стали  основою развитку процесу обробки готівки в різних країнах, в тому числі у Росії.

Завдяки використанню нових технологій наші клієнти отримують все більше можливостей використовувати нашу техніку у вирішенні своїх повсякденних задач. Ми ніколи не використовуємо недостатню поінформованість клиента у власних цілях, надаючи повну інформацію про ефективність використання нашої техніки.

Ми прагнемо піти від звичайного розуміння сервісного обслуговуваня до всеосяжної технічної та інформаційної підтримки нашого клієнта. Величезну роль в цьому відіграють наші локальні партнери, завдяки досвіду та зацікавленості яких ми забезпечуємо постійний рівень обслуговування користувачів техніки марки PRO незалежно від географічного місця знаходження.

Ми віримо, що впровадження інновацій та знання потреб наших клієнтів - від продуктів до послуг та сервісів, саме це робить наших клієнтів щастливими людьми.